2022 Yılı ve Yeşil Kitaplık Ailesi

Yeni bir yılı karşılamanın heyecanı ile öncelikle hepinize sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir sene dileriz. Yeni bir senenin yeni heyecanlar ve yeni hedefler demek olduğu kadar, aynı zamanda geride bıraktığımız yılın hesabını yapmak demek olduğuna inanıyoruz.

Yeşil Kitaplık olarak 50 okula ulaşmış, 2500 klasik eseri gençlerle buluşturmuş ve 1100 ağaç dikmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mutluluğa siz de dahil olmak isterseniz, web sitemizin İzlenimler sayfasını ziyaret ederek, okullardan bize ulaşan güzel mesajları ve fotoğrafları bulabilirsiniz.

2022 yılı için hedeflerimiz ise şimdiden belli: daha çok okul, daha çok genç, daha çok kitap! Bu sene de Türkiye’nin dört bir yanındaki okullara Türk ve dünya klasiklerinden oluşan edebi eserleri ulaştırarak kütüphanelerini güçlendirmek ve gençlere okuma sevgisini aşılamak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bu hedefe doğru biz var gücümüzle çalışırken, sizlerden gelen her türlü destek bizim için hayati değer taşımaktadır. Genç ve sınırlı imkanlarla çalışan bir dernek olarak projelerimizin sürdürülebilir olması, sizlerden gelen yardımlar ile mümkün olmaktadır.

2022’de de okuyan bir gençlik için çalışmaya devam diyoruz ve Yeşil Kitaplık ekibi olarak tekrar güzel bir yıl diliyoruz.

Be the first to comment