İzlenimler

Diyarbakır – Vali Gökhan Aydıner Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Yeşil Kitaplık Derneğinin değerli emekçileri merhaba. Özenle hazırlamış olduğunuz kitap kolisini bugün teslim aldım.

Şanlıurfa – Boydere Yusuf Ali Bekler Ortaokulu

Gönderdiğiniz kitaplar okulumuza ulaştı. Birbirinden değerli kitaptan oluşan koliyi öğrenci ve öğretmenlerimizle heyecanla açtık.

Şanlıurfa – Bayraklı Ortaokulu

“Merhabalar. Okulumuza göndermiş olduğunuz kitap paketi bugün geldi. Sizlere çok teşekkür ederiz Bayraklı okulu olarak.

Konya – Merkez Atatürk Ortaokulu

ülkemizin gençlerini birbirinden güzel 50 adet eserle buluşturup geleceğimiz için bugünden yatırım yapan Yeşil Kitaplık Derneğine canı gönülden teşekkür ediyorum.

Muğla – Zorlar Şehit Jandarma Onbaşı Hasan Küçükçoban Ortaokulu

Göndermiş olduğunuz kitaplarınız elimize ulaştı. Aslında içlerinde sadece kitaplar yoktu, kocaman bir UMUT vardı…

Van - Gürpınar Bozyiğit Ortaokulu

Okulumuza yolladığınız kitaplar için çok teşekkür ederiz!

Van - Başkale Çaldıran İmam Hatip Ortaokulu

Sevgili Yeşil Kitaplık Derneği, Göndermiş olduğunuz kitaplar çok güzel, tekrar çok teşekkür ederiz.

Antalya - Kömürcüler Ortaokulu

Kitaplarımızı aldık, çok teşekkür ederiz. Çok güzel kitaplar ve paketlenirken bile çok özenilmiş. Yaptığınız is gerçekten çok değerli, çalışmalarınızın ve yardımlarınızın devamını dilerim.

Van - Edremit Ortaokulu

Merhabalar, gönderdiğiniz kitaplar elimize ulaştı. Kütüphaneler Haftası sizin sayenizde anlam kazandı. Onlar kadar öğretmen arkadaşlarım da kitapları görünce çok çok sevindi.

Antalya - Manavgat Şelale Anadolu Lisesi

Yeşil kitaplık derneğinin okulumuza göndermiş olduğu kitapları kütüphanemize teslim ettik. Öğrencilerimiz kitapları okumaya başladılar bile! Derneğinize tekrar çok teşekkür ederiz.

Çankırı - Atatürk Ortaokulu

Sevgili Yeşil Kitaplık, kitaplarımız okulumuza ulaştı çok teşekkür ederiz, mutluluğumuz büyük eksik olmayın! Bu güzelliğe vesile olduğunuz için tekrar çok sağ olun.

Amasya - Akınoğlu Ortaokulu

Gönderdiğiniz kitaplar için öğrencilerim adına size çok teşekkür ediyorum. Mükemmel bir seçki hazırlamışsınız. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Bolu - Yukarısoku Ortaokulu

Okulumuza birbirinden güzel bu kitapları kazandırdığı için Yeşil Kitaplık Derneğine okulum adına çok teşekkür ederim.

Şanlıurfa - Şehit Mahmut Barstugan Ortaokulu

Merhaba, kitap paketiniz elimize ulaştı, her şey için çok teşekkür ederiz. Özellikle çocuklarım adına çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız. Sayenizde o kadar mutlu oldular ki anlatamam, tekrardan çok sağ olun.

Çankırı - Şehit Korhan Kuruçay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Okulumuza göndermiş olduğunuz bu güzel kitaplar için çok ama çok teşekkür ederiz, emeğinize sağlık.

Manavgat - Ertuğrul Gazi Anadolu İmam Hatip Lisesi

Sevgili Yeşil Kitaplık Derneği,
Kitaplarınız öğrencilerimizle buluştu, kütüphanemize göstermiş olduğunuz destekten dolay teşekkür ederiz. Kitaplar büyük bir heyecanla okunmaya başlandı bile!

Van – Gevaş Dereağzı Ortaokulu

Kitaplarımızın kargoya verilmesiyle Müjdenizi Öğrencilerimle paylaştım. Heyecanlı bekleyişten sonra kitaplarımızın gelmesiyle Öğrencilerimin gözlerindeki o mutluluğu, o ışıltıyı görmek bizi çok mutlu etti. Hemen kitapları okumaya başladık bile.

Bolu – Yeniçağa Borsa İstanbul İmam Hatip Ortaokulu

Kitaplar için öncelikle okulum adına çok teşekkür ederim. Elinize emeğinize sağlık bu bir ekip işidir. Bu güzel işte emeği geçen herkese tek tek teşekkür ederim. Emin olun bir gencimize biz öğretmenler dışında sizde güzel bir dokunuşta bulundunuz. Tekrardan çok teşekkür ederiz çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Antalya – Mahmutlar imam hatip ortaokulu

Kitaplar çok güzeldi ,hem öğrencilerimiz hem de öğretmenlerimiz çok mutlu oldular.gunumuz aydınlandı bugün çok teşekkürler.

Mardin - Mehmet Doğru Ortaokulu

İnsanoğlu gerek dış dünyayı anlamlandırmanın gerek kendi iç dünyasını keşfetmenin yolunu yüzyıllardır kitaplarda arıyor.

Muğla - Alaçat Ortaokulu

Okulumuza gönderdiğiniz bu kitaplar için Yeşil Kitaplık Derneği’ne teşekkür ederiz.”.

Hatay - Akçay Ortaokulu

“Kütüphanemiz için göndermiş olduğunuz kitaplar okulumuza öğrencilerimize ulaştı. Sizlere göstermiş olduğunuz alakadan dolayı teşekkür ederiz.”

Van – Yunus Emre Ortaokulu

“Sevgili Yeşil Kitaplık Derneği. Göndermiş olduğunuz kitaplar elimize ulaştı. Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz, Okulumuz adına sizlere sonsuz teşekkürler. İyi ki sizler gibi değerli insanlar var. Sizler öğrencilerimizin iyilik meleklerisiniz. Emeği geçen herkese ayrı ayrı sevgilerimizi, saygılarımızı sunuyoruz.

Afyonkarahisar - Yukarıtandır Ortaokulu

“Merhaba gönderdiğiniz kitaplar elimize ulaştı. Koliyi öğrencilerle beraber açtık. Hepsinin yüzünde heyecan ve sevinç vardı. Bu sevince olan katkılarınızdan dolayı hem kendi hem de öğrencilerim adına teşekkür ederim.

Trabzon - Şehit Mehmet İmamhatip Ortaokulu

Çağrımıza cevap verip kitap bağışında bulunduğunuz için hem kendi adıma hem de öğrencilerim adına teşekkür ederim.Nice gönüller yeşillendirmeniz dileğiyle..

Şanlıurfa - Ekindöver Ortaokulu

“Kitaplar elimize ulaştı. Emekleriniz ve ilginiz için çok teşekkür ederim. Öğrencilerim de çok mutlu oldu. Öğrencilerimize umut ışığı olduğunuz için teşekkürler 🙏🙏

Nizip - Mehmet Niyazi Marufoğlu Ortaokulu

“Merhaba kitaplarınız okulumuza ulaştı. Emeğiniz ve katkılarınız için çok teşekkür ederiz. Hepsi birbirinden güzel. Kütüphanemizin en güzel köşesinde yerlerini aldılar. Öğrencilerim de çok mutlu oldular. İyiki varsınız. İyi çalışmalar dilerim.”